Keyboard and Mouse

O NAS

Sądzisz, że nadszedł moment na zmianę? Potrzebujesz pomocy, bo nie jesteś pewny/a od czego zacząć? Nie jesteś w tym sam/a!

Fundacja Lupa powstała z myślą o wspieraniu kobiet i mężczyzn,  osób borykających się z trudnymi sytuacjami życiowymi. Bierzemy pod lupę Wasze wyzwania oraz obawy i staramy się pomóc w znalezieniu drogi wyjścia.

Nazwa fundacji ma swoje źródło w łacińskim słowie lupus oznaczającym wilka. Wilk jest dla nas symbolem odwagi i wspólnoty. To właśnie pod tym znakiem chcemy łączyć ambitnych i przedsiębiorczych ludzi, których będziemy wspierać w poszukiwaniu nowych inspiracji oraz w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych.

Fundacja Lupa to miejsce, w którym wspieramy pomysły i inicjatywy związane z dalszym rozwojem osobistym i zawodowym. Poprzez organizację szkoleń i kursów chcemy pomóc wam zaistnieć na rynku pracy oraz wspierać w radzeniu sobie z problemami, jakie możecie napotkać w swoim życiu prywatnym oraz w pracy. W naszej fundacji wierzymy, że nigdy nie jest za późno na to, by postawić na samorozwój i poszerzenie kompetencji zawodowych. Chcemy pokazać, że jest w was moc!

Nasze wartości? Odwaga, solidarność, kreatywność i chęć wsparcia. Mamy nadzieję, że razem z Wami uda nam się stworzyć silną watahę ambitnych ludzi.

Jeśli stawiasz na swój rozwój oraz nieustannie poszukujesz inspiracji – dołącz do naszej watahy.

Jesteśmy dla Was!

Nasz Statut